ETTEVÕTTEST
AS ADAM BD on 1989. aastal asutatud Eesti kapitalil põhinev ettevõte. Alates aastast 1999 on meie põhitegevusalaks professionaalseks kasutuseks mõeldud jõuluvalgustuse tootmine ja müük. Tänaseks päevaks oleme kasvanud piirkonna suurimaks ettevõtteks oma valdkonnas. Aastatepikkused erialased kogemused tootmise ja tootearenduse alal võimaldavad meil pakkuda mitmekülgse disaini ja omadustega kvaliteetseid valguslahendusi, millega oleme seni taganud oma nõudlike klientide rahulolu ja tänu millele oleme siiani turuliidrid Baltikumis.

Me töötame oma ala professionaalidega ning meie ettevõte pakub soovi korral täisteenindust - ideest kuni teostuseni. Adam Decolight’i lisateenuste hulka kuuluvad kujunduste ja arengukavade koostamine, dekoratsioonide paigaldamine, demonteerimine, hoiustamine ja  hooldamine.
Alates aastast 2011 oleme ka Euroopa ühe vanima ja suurima talvedekoratsioonide valmistaja Blachere Illumination’i ainuesindajad Baltikumis. Nende tuntuimatest töödest võib välja tuua näiteks prestiižse Eiffeli torni ja  Champs-Élysées puiestee jõulukujundused Pariisis. 
Lisaks klassikalisele jõuluvalgustusele pakume üha enam ka erinevaid aastaringseks kasutuseks mõeldud valguslahendusi, nagu näiteks LED fassaadivalgustus, LED ekraanid, DMX LED valguskardinad, LED tänavavalgustus, Gobo projektorid. 

MÜÜGIORGANISATSIOON
ADAM Decolight'i peakontor ning  Eesti ja Soome müügiosakonnad asuvad Tallinnas ning tootmise ja logistikakeskus Märjamaal. Meie edasimüüjateks Lätis ja Leedus on AS Adam BD tütarettevõtted vastavalt ADAM Decolight Latvija ja  ADAM Decolight UAB. Ametlikud edasimüüjad teistes lähipiirkonna riikides on Tradelight ApS ja Sirius As Taanis, Helgbutiken Rootsis ning LLC Shishi Venemaal. Juba lähiaastatel on meie eesmärgiks oma esinduste avamine ka Norras, Poolas ning Valgevenes. 

KVALITEET
Adam Decolight on tegelenud professionaalseks kasutuseks mõeldud jõuluvalgustuse tootmisega juba üle 17 aasta ning Põhja Euroopas asuva tootjana oskame me parimal moel valmistada just selle regiooni keerukas ilmastikus vastupidavaid valguslahendusi.

Kasutame oma tootmises ainult hoolikalt valitud Eesti, Euroopa ja Aasia koostööpartnerite kvaliteetset toorainet. Enne lõplikku tootmisesse juurutamist läbivad peamised komponendid tavapäraselt 1- kuni 2-aastase  katseperioodi. Kõik meie poolt kasutatavad materialid omavad CE vastavussertifikaati.
Põhjalik tarnijate ja materjalide valik ning pikaajaline tootmiskogemus garanteerivad toodete kõrge kvaliteedi ja minimaalse hooldusvajaduse, mis on kindlasti üheks peamiseks pikaajaliste koostöösuhete ja klientide rahulolu põhjuseks. 

TOOTEVALIK JA MÜÜGIEELISED
Adam Decolight on Teie kindel ja usaldusväärne koostööpartner professionaalseks kasutuseks mõeldud jõulu- ja valguslahenduste valmistamisel. Lisaks oma mitmekesisele standardtoodangule pakume oma koostööparteritele ka  suurel hulgal soovikohaseid ja omanäolisi erilahendusi.

Adam Decolight’i kõrgetasemelistest valgusprojektidest koosnev portfell eksponeerib meie oskusi luua täiuslik, kaasaegne ja harmooniline lõpptulemus. Lisaks parimale toote- ja lisateenuste valikule on meie  müügieeliseks konkurentsitult parim hinna ja kvaliteedi suhe, lühike tarneaeg, paindlik müügipoliitika ja personaalne lähenemine igale kliendile ka kõrghooajal. Omame pikaaegset kogemust ja oskame arvestada põhjamaiste valguskaunistuste etiketi ja traditsioonidega, toodame kapriissetes ilmastikuoludes vastupidavaid valguselemente. 

KESKKONNASÕBRALIKUD LED VALGUSTID
Kasutame oma tootmises ainult kvaliteetseid, vastupidavaid ja energiatõhusaid LED valgusallikaid. Kõik meie tooted on keskkonnasõbralikud ja energiasäästlikud. LED valgustite toormaterjali valik on Aasia piirkonnas erakordselt mitmekülgne. Oleme oma pika kogemuse baasil suutnud välja valida partnerid, kelle toodangut võime usaldada ning kellega jätkame pidevat aastast aastasse kestvat koostööd ja tootearendust.

SÜSTEEMSUS – ISO KVALITEETSUS
Me töötame dekoratiivse jõuluvalgustuse arendamisega süsteemselt aastaringselt ning selleks, et pakkuda Teile jõuluhooajaks uusi, huvitavaid ning tehniliselt veelgi täiuslikumaid valguslahendusi, alustame põhjalike ettevalmistustega juba aasta alguses. 

ISO 9001 standarditele vastav töökorraldus, pikaajaline kogemus ja motiveeritud ning professionaalne meeskond aitavad tagada meie toodangu kõrge kvaliteedi ning tipptasemel kliendisuhtluse. 

ETTEVÕTTE MISSIOON JA PÕHIVÄÄRTUSED
Adam Decolight'i missiooniks on pakkuda oma klientidele konkurentsivõimeliste hindadega kõrgekvaliteedilisi professionaalseks kasutuseks mõeldud jõulu- ja valguslahendusi, mis igakülgselt tagaksid kliendi rahulolu. Meie eesmärk on ettevõtte kasv läbi hea klienditeeninduse, innovatsiooni, kvaliteedi ja pühendumuse.