fbpx

ADAMLIGHTS: kogemused ja innovatsioon

Kaunistame professionaalsete valguslahendustega avalikku ruumi, hooneid ja kodusid. Silmale iluks, hingele rõõmuks.

23-aastase kogemusega ADAMLIGHTS oskab luua lummavaid valguslahendusi. Pakume terviklahendust: disain, tootmine, paigaldus, hooldus ja ladustamine.

Ettevõtte loomisest saadik on eriline tähelepanu tootedisainil, mis käib käsikäes innovatsiooniga. Nii on jõulukaunistuste uus trend värvi muutev RGB-tehnoloogia, mida juhitakse DMX-iga. Selliseid tooteid eraldi programmeerides saab luua ka valgusetendusi. Tihti tuleb aga soovitud lahenduse saamiseks kombineerida erinevaid dekoratiivseid materjale ja valgusallikaid.

Disainist olulisem on kvaliteet. Testime kõiki materjale ja komponente erinevates ilmastikutingimustes aastaringselt ja võtame kasutusele üksnes need, mille töökindluses oleme veendunud. ADAMLIGHTS-i tooted valmivad oma ala proffide käes Märjamaal äsja renoveeritud 4000 m² suuruses tootmiskompleksis.

ADAMLIGHTS on kasvanud aastatega globaalse haardega ettevõtteks.Kuigi eri riikidest pärit klientidel on erinevad maitsed ja ootused, teame täna täpsemalt kui eales varem, mida meilt oodatakse. Võtame rõõmuga vastu kuitahes keerulisi väljakutseid, olenemata tellija asukohast ja töömahust.

Meie kliendid on rahul. Tunnustust tuleb kõikjalt: lisaks Põhja-Euroopale Suurbritanniast, Saksamaalt, Itaaliast, Šveitsist, Ukrainast, Rumeeniast, Uus-Meremaalt, Ameerika Ühendriikidest, Araabia Ühendemiraatidest ja mujalt..