fbpx

Jõulukaunistused

ADAMLIGHTS on selles valdkonnas tegutsenud aastakümneid ja tõusnud maailma suurimate tootjate sekka. Teame, et klient soovib kvaliteeti ja terviklikke lahendusi. Adami toodetega saab kaunistada nii kodu kui avalikku ruumi (väljakud, tänavad, haljasalad, pargid), vaatamisväärsusi, ostukeskusi ja teisi hooneid, asulat, linnaosa või linna.

Disain

Iga paik on ainulaadne, igal paigal on oma lugu, taust ja aura. Seetõttu tuleb nende dekoreerimisel või valgustamisel teha õigete vormide, värvide ning valgusallikate valik. Koostöös kliendiga pakuvadki Adami disainerid välja sobivaid lahendusi.

Pakume disainiabi kõikidele – nii neile, kel Adami tootekataloogist valik tehtud, kui neile, kel on soov ja tahe, aga vajaksid nõu.

Vaata projekte

Valguslahendused

Kogu kasutav valgus on LED ning vastab IP67 standardile (vee- ja tolmukindel). ADAMLIGHTS-i tooted ja valguslahendused sobivad ning peavad vastu igasugustes kliima – ja ilmastikutingimustes nii põhjamaises pakases ja tuisus, kui troopilises niiskuses ja kuumuses. Oleme innovatiivsed, toodete arendamine ja uute tehniliste lahenduste kasutuselevõtmine on ettevõtte töös pidev ja igapäevane.

Sisekujundusprojektides ja laiemalt kogu dekoratiiv-valguse lahendustes on väga populaarsed LED-ribad. Neid saab kasutada eriliste ja erinevate valgusefektide loomiseks (karniisid, esile toodud triibud, taustavalgus, üldvalgustus jne).

DMX RGB LED-ribade puhul saab iga 10 cm pikkust lõiku eraldi juhtida, selle värvi, eredust ja põlemisaega teisest sõltumata määrata. Sel moel saab Adami disainerite loodud eriefektide abil muuta staatilise valguse dünaamiliseks (liikuvaks ja muutuvaks). Kes on käinud uues Eesti Rahva Muuseumis, on küllap märganud ADAMLIGHTS-i teostatud valguslahendust, mis imiteerib jõge – kõndimisel tekkivate helide mõjul hakkavad tuled helklema nagu vesi.
LED-lahendus võib olla ruumi ainus valgusallikas või värvi muutev valguskaunistus. Seda juhul, kui valgusele on aegsasti mõeldud, nõuded fikseeritud ja tootja õigeaegselt kaasatud.

ADAMLIGHTS valmistab ja komplekteerib sellised lahenduses tehases, mitte objektil – nii saab valgusribasid toota lampidena. Tehases toodetu on kvaliteetsem, kliendile hinnalt soodsam ning aitab lihtsa paigaldamise tõttu kokku hoida ka aega. Sel moel valmistas Adam siseruumide valgustuslahendused hotelli Hilton Tallinn Park sviitidele ja enamikele üldruumidele ning dekoratiivse valgustuse hotelli kasiinole.

Adami lahendustega saab valgustuse uuele tasemele viia igaüks ja igal pool, nii järgevaid tooteid üksikult kui kombineeritult kasutades: videomapping, õuevalgustid, LED-fassaadivalgustid, LED-ekraanid, DMX LED-valguskardinad, LED-tänavavalgustus, Gobo-projektorid jpt.

Vaata projekte

Muud teenused

Paigaldamine

Adami paigaldustiimidel on aastatepikkune kogemus, kompetents ja tehnika. Pakume abi keerukate ja suuremõõtmeliste dekoratsioonide paigaldamisel, tehniliselt keerukamate lahenduste korral, ohtlikel või tõstukiga tehtavatel töödel ning mõistagi ka selleks, et säästa teie aega.

Kui objekt, tähtaeg või töö iseloom seda nõuab, töötavad meie paigaldajad ööpäevaringselt.
Paigalduse teinud tiimi on mugav kasutada ka hooldus- või demonteerimistöödel, sest nad on paigalduskoha ja toodete iseärasustega kursis.

Ladustamine

Hooajavälisel ajal saab dekoratsioone hoida meie laos. Enne läbivad need tehnilise kontrolli ja vajaduse korral remondi. Andes vastutuse meie spetsialistidele, kaitsete tooteid ja pikendate nende eluiga.

Vaata projekte
Kõik meie projektid